Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej

Aktualności Bielsko

Zachęcamy do wzięcia udzialu w glosowaniu na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Marszałka Województwa Śląskiego.
Nieukrywamy, że liczymy na Państwa poparcie, ponieważ sami w tym roku stajemy w szranki.

Tytuł naszego projektu to: 12 SPOSOBÓW NA NUDĘ.

Nasz piękny ogród w centrum miasta chcemy przeznaczyć na ogólnodostępny, edukacyjno-dydaktyczny plac zabaw dla dzieci i młodzieży z naszego miasta i okolic.

W skrócie - w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego planujemy utworzyć ogólnodostępny kompleks składający się z 12 interaktywnych i certyfikowanych urządzeń służących edukacji i rozrywce dzieci i młodzieży (stąd też nazwa tego projektu).

W jego skład wejdą m.in.: naukowa baza doświadczeń, pisanie lustrzane, talerze tybetańskie, film animowany, kompas, peryskop, eko-memory, tablica magnetyczna, szachy ogrodowe oraz ściana do pisania. Każde urządzenie będzie wyposażone w tabliczkę informacyjną z opisem działania. Dodatkowo przed kompleksem umieszczona zostanie tabliczka z regulaminem korzystania z urządzeń. Znajdujące się na terenie ogrodu obiekty (ławki, kosze na śmieci) zostaną poddane konserwacji. Planujemy również postawienie stojaka na rowery.

Park ten wydaje nam się cenną inicjatywą skierowaną do mieszkańców naszego miasta, a w szczególności do szkół i innych ośrodków edukacyjnych. Może być polem doświadczeń dla zajęć edukacyjnych. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przegłosować ten projekt. Dlatego tak bardzo liczymy na Państwa głosy.

Utworzyliśmy wydarzenie na naszym FB, uzupełniamy je na bieżąco: https://www.facebook.com/events/784432315625431

LINK DO GLOSOWANIA: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/2

ulotka1

Przechwytywanie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
ul. Komorowicka 48
43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax:  33 812 69 51,
   33 812 45 77

logo slaskie biale rgb

Jednostka Oświatowa Samorządu Województwa Śląskiego

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek:  0900-1900
sobota:  0900-1400
 

Zapytaj bibliotekarza

 
Pracownia multimedialna:
poniedziałek, środa:  nieczynne
wtorek-piątek:  nieczynne
sobota:  nieczynne
© 2020 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej

bip logo