Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej

Aktualności

Ferie z Biblioteką Pedagogiczną
Podczas tegorocznych „ferii w bibliotece pedagogicznej” zaprosiliśmy dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty. Rozpoczęliśmy od zajęć z zakresu ekologii. Uczestnicy warsztatów zmierzyli się z próbą rozpoznania ptaków , które pozostają na zimę w naszym kraju. Zapoznali się również zasadami...

Webinar: Alternatywne formy edukacji – mentoring, tutoring, coaching. Podobieństwa i różnice.
Aby uczestniczyć w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza: https://pbw.bielsko.pl/index.php?option=com_rsform&view=rsform&formId=53  Uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w szkoleniu.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY
W pierwszym tygodniu ferii zimowych (od 16 stycznia) zapraszamy serdecznie dzieci na kreatywne warsztaty do naszej żywieckiej filii biblioteki. Zajęcia będą z pewnością ciekawe i pozostawią wiele wrażeń. Nie zdradzimy jednak co będzie się działo - o tym musicie przekonać się sami. Z A P R A S Z A M Y !!! Uwaga: obowiązują zapisy telefoniczne, ilość miejsc ograniczona.
Zmiana godzin pracy
Szanowni Czytelnicy informujemy, że w trakcie trwania ferii zimowych biblioteka w tygodniu będzie czynna o godzinę krócej - do godz. 16.00. Soboty bez zmian 9.00 - 13.00.
FOMO - strach przed odłączeniem
W nawiązaniu do wykładu online, który był dla Państwa przeprowadzony w środę 14 grudnia, oraz w odpowiedzi na Państwa prośbę i zgodnie z obietnicą udostępniamy wybór ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bielsku-Białej oraz Filii w Cieszynie, Milówce, Skoczowie i Żywcu. Listę książek, w których poruszany jest temat mediów społecznościowych, cyfrowego dzieciństwa i umiejętności poruszania się w sieci znajdziecie Państwo poniżej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w...

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
ul. Komorowicka 48
43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax:  33 812 69 51,
   33 812 45 77

logo slaskie biale rgb

Jednostka Oświatowa Samorządu Województwa Śląskiego

  Godziny otwarcia:
 poniedziałek - piątek  9:00 - 19:00
 sobota  9:00 - 14:00
 
 

Zapytaj bibliotekarza 
(czytelnia@pbw.bielsko.pl)

 

 
© 2023 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej

bip logo